REKOMENDACJE

Pani Iwona ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasz synek zetknął się wcześniej z rehabilitantką, która wykonywała ćwiczenia nie zważając na bieżące emocje dziecka, prawie przez cały czas synek płakał, przez co wg nas nie przynosiły one oczekiwanych rezultatów. U Pani Iwony było inaczej. Najpierw wykazała się dużą cierpliwością, obserwowała zachowanie Pawełka, poznawała jego temperament i upodobania. Takie podejście doprowadziło w efekcie do tego, że kolejne spotkania i ćwiczenia przebiegały w atmosferze radości i były przyjemnością dla malca. Fachowym okiem potrafiła zauważać problemy i odpowiednio dobierać ćwiczenia, które następnie wykonywaliśmy z Pawełkiem. Ćwiczenia te to jakby zabawa, ale jednocześnie pokazywanie dziecku, jak można wykorzystywać swoje ciało. Mieliśmy wrażanie, że po każdym spotkaniu Pawełek z dnia na dzień zyskuje nowe umiejętności i zalicza kolejne etapy rozwoju ruchowego. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Iwonę jako doświadczonego rehabilitanta NDT Bobath, z którym zaprzyjaźni się każde dziecko”.
Ramona i Marek, rodzice Pawełka


Pani Iwono, dziękujemy za konsultacje dotyczące dylematów (niełatwego przecież) macierzyństwa, bezcenne wskazówki i konkretne rozwiązania; za szczery uśmiech okazywany podczas ćwiczeń Naszemu Człowieczkowi; za poświęcony czas w naszej rodzinnej drodze do beztroskiego, szczęśliwego i zdrowego dzieciństwa. Dobrze, że istnieją wśród nas anioły… Nie mają wprawdzie skrzydeł, ale ich serce jest tak duże, że może pomieścić także niepokoje innych ludzi… Wyciągają ręce, proponują bezinteresowną pomoc… i tłumaczą to, co trudne, niezrozumiałe, zawikłane…
Z serca dziękujemy
Małgorzata i Artur

 

Oto kilka opinii z portalu Znany Lekarz

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców… Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom… (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji…) Wybitny Człowiek!!!!!
P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!.

Małgorzata


Pani dr Ciechanowicz-Kowalczyk jest moim zdaniem niesamowicie dobrą rehabilitantką, o szerokim zakresie wiedzy i praktyki z różnych technik rehabilitacyjnych. Ponadto Pani Iwonka angażuje się bardzo osobiście w terapię, co razem z jej sympatycznym charakterem oraz wesołym i pozytywnym nastawieniem sprawia, że zajęcia stają się przyjemnością, a pacjenci tym chętniej współpracują.
Moja entuzjastyczna ocena oparta jest na własnym doświadczeniu: dzięki terapii prowadzonej przez Panią Iwonkę odzyskałem pełnię władzy w ręce, pomimo mojego początkowego, powypadkowego zrezygnowania i zniechęcenia. Dziś okres rehabilitacji wspominam miło, wręcz z rozbawieniem.
Wszystkim potrzebującym gorąco polecam, Pani Iwonce jeszcze raz gorąco dziękuję!”.

Krzysztof


Nasz 2,5 letni syn Antoś, ćwiczy z Panią Iwonką już przeszło rok.Dzięki jej ogromnej fachowej wiedzy, umiejętnościom i podejściu maluch nauczył się raczkować, siadać, wstawać, chodzić.To wybitny specjalista i fachowiec który zarówno dobrze prowadzi zajęcia terapeutyczne z dzieckiem ale także potrafi logicznie i rzeczowo wytłumaczyć wszystko co się dzieje rodzicom, motywując ich przy tym do współpracy. Obserwując ten ogromny postęp wiemy, że trafiliśmy w najlepsze ręce, bo dbałość o szczegóły, ogromne zaangażowanie, życzliwość, cierpliwość i anielskie serce są niezastąpione i nieocenione a Antoś jeździ do “cioci” z wielką radością i czeka na kolejne zajęcia.Zdecydowanie polecam:)”.

 Mama Antka


Pani Iwonka jest wyśmienitym fachowcem w swojej dziedzinie, widać ogromną wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi wymagającymi pomocy.
Z naszego punktu widzenia cenne jest również podejście Pani Iwonki do naszej Córeczki, ciepłe i opanowane. Ponadto pomocna jest także rozległa wiedza Pani Iwonki z zakresu szeroko rozumianej rehabilitacji; zawsze możemy uzyskać cenne wskazówki i praktyczne informacje o specjalistach, czy też sprzęcie rehabilitacyjnym.

Pani Iwonka jest po prostu cudownym człowiekiem i rehabilitantem.

Julia, Dominika oraz Artur Kłopotowscy